ANADOLUBARKOD.COM KURUMSAL SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ!

İptal İade ve Değişim

 

İADE


Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür.
Satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.
İade işleminizi www.anadolubarkod.com'da yer alan kişisel üyelik sayfanızdaki "İade Taleplerim" sekmesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Şirketiniz adına düzenlenen faturalarda, iade işleminin gerçekleşmesi için, ürünü, şirketinizin düzenleyeceği iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.
Faturası şirketiniz adına düzenlenen sipariş iadeleri, iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.
Faturası bireysel olarak kesilen kişiler, iade faturası düzenleyemeyeceği için, ürünleri faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir.
İade ürününüz depomuza ulaştıktan sonra, talebiniz ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve değerlendirilecektir.
Yukarıda belirtilen şartlara uygun olması halinde iade işleminize ait ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde alışverişinizi tamamladığınız ödeme yöntemine göre gerçekleştirilecektir.
Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve ANADOLUBARKOD'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.
Para iade onayınızın gerçekleştirilmesinin ardından, sistemimizde kayıtlı olan e-posta adresinize, iade işleminizin tamamlandığına dair bir bilgilendirme maili iletilecektir.

 

İade Gönderimlerinde Kargo Ücreti


İade işlemlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi Yurtiçi Kargo ile “Karşı Ödemeli” olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Yurtiçi Kargo dışındaki firmalarla yaptığınız gönderilerde ödeme sizin tarafınızdan karşılanmış olmalıdır, aksi halde gönderi teslim alınmaz.
Gönderinizin kargo firması tarafından teslim alınabilmesi için mutlaka güvenli taşınabilecek şekilde paketlenmiş olması gerekmektedir.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
"> ');